> Kontrola přístupu a docházky > Čtečky, klávesnice, čipy ... > SYSCR12EM/PA
SYSCR12EM/PA
SYSCR12EM/PA
SYSCR12EM/PA
SYSCR12EM/PA
SYSCR12EM/PA
SYSCR12EM/PA
Stručné informace:
RFID přístupová čtečka formátu Positech / PROXIMITY / a EM 125kHz ID s Wiegand 26 Bit, napájení 9 až 12 VDC, odběr max. 150 mA, rozměry 100 x 46 x 20 mm, krytí IP68
Interní kód:E001-4647
Dostupnost:
skladem
Počet kusů:
Přidat do košíku
SYSCR12EM/PA Duál formát přístupová čtečka PROXIMITY a EM Emarine ID
  • duální formát s podporou EVO karet a klíčenek - "PROXIMITY" a EMarin ID karet 125 kHz
  • přístupová čtečka vhodná pro vnitřní i venkovní prostředí
  • krytí IP68
  • ABS plastový kryt s osvětleným signalizačním proužkem
  • Wiegand 26bit rozhraní, max. 100m nekroucený vodič
  • podporuje ACM12 a ústředny DIGIPLEX EVO192/HD
  • čtečka má speciálně vyvinutý FW pro EUROSAT cs
Technické specifikace:
  typ ID karet
 Emmarin 125 kHz a
 formát PROXIMITY
  typický dosah RF karet
 dosah 3 až 5 cm
  komunikace
 Wiegand výstup, 26 bit
  řízení přístupu přístupu
 neumožňuje autonomní funkci
  napájení
 9 až 15V DC, 150mA max.
  pracovní teplota
 -20℃ až 70℃
  provozní prostředí
 krytí IP68
  pracovní vlhkost
 10 % - 90 %
  rozměry
 100 x 46 x 20mm
Sdílejte produkt:
RFID přístupová čtečka formátu Positech /Paradox/ a EM ID s Wiegand 26Bit, napájení 9 až 12VDC, odběr max. 150mA, rozměry PCB 90 x 38mm