> Software > Technická podpora

Ceny jsou zobrazovány uživatelům 

přihlášeným k ověřenému účtu.

Noví zákaznící se mohou registrovat zde.

Technická podpora

Ostatní zaujalo
  • HD401
    HD401
    FULL HD 1080p kvadrátor/přepínač, 4x HDMI vstupy a jeden výstup , IR DO, podpora rozlišení 10
     
  • MDCCD-981L rear CCDcamera LEFT
    MDCCD-981L rear CCDcamera LEFT
    Venkovní 1/3 CCD kamera s objektivem 2,8mm, IR přísvit s dosahem 12m, úhel záběru 120°, rozli
     
  • HK-SFP-1.25G-20-1310
    HK-SFP-1.25G-20-1310
    SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber
     
  • DCT2 868MHz Min.mag.kontakt
    DCT2 868MHz Min.mag.kontakt
    Miniaturní magnetický kontakt bezdrátový, kompatibilní s ústřednou Magellan MG-5050,6060,6160
     
  • IPC-HDW1431SP-0280B
    IPC-HDW1431SP-0280B
    Dahua IPC-HDW1431SP-0280B 4 Mpx dome IP kamera
     
  • DS-3E0105P-E/M(B)
    DS-3E0105P-E/M(B)
    switch 4x 100TX PoE + 1x 100TX uplink, 35W, Super PoE
     
  • DS-KAB21-H
    DS-KAB21-H
    Stojánek na stůl pro IP monitory Hikvision
     
  • GPS antena SMA-A
    GPS antena SMA-A
    Aktivní GPS anténa s 3m kabelem, SMA-A konektorem a magnetem. Je vhodná pro všechny GPS jednotky
     
  • PCAM49A 4v1 fix. 3.6mm
    PCAM49A 4v1 fix. 3.6mm
    Full HD AHD CCTV kompaktní kamera s MP 3.6mm objektivem, 6ks Array IR LED 850nm s dosahem až 20m,
    Vyřazeno z prodeje
     
  • VPB104PRO Pair
    VPB104PRO Pair
    Sada převodníku AHD,CVI,TURBO HD, TVI,CVBS pro přenos po TWIST páru, podpora nestíněného UTP
     
  • K37 Bezdratová klávesnice
    K37 Bezdratová klávesnice
    Ikonová bezdrátová LCD klávesnice, kompatibilní s MG5050/5000/MG6250 a řadou ústředen Spectr
     
  • DS-1H05-R
    DS-1H05-R
    AKTIVNÍ 1 kanálový přijímač IP VIDEA z koax. kabelu
     
  • EM500-PT100-868M PN:T800
    EM500-PT100-868M PN:T800
    LoRaWAN® průmyslový senzor EM500-PT100-868M PN:T800 Snímač teploty -50°C ~ 800°C, 19000 mAh L
     
  • SYSA2PRO PCB
    SYSA2PRO PCB
    SYSA2PRO PCB přístupová ústředna pro 4 dveře
      5 500.00 Kč vč. DPH 6 655.00 Kč
     
 
HD401
FULL HD 1080p kvadrátor/přepínač, 4x HDMI vstupy a jeden výstup , IR DO, podpora rozlišení 1080P,720P,1080i,1024X768,1360X768, zvuk PCM2 HDMI, napájení 12VDC/2A.
MDCCD-981L rear CCDcamera LEFT
Venkovní 1/3 CCD kamera s objektivem 2,8mm, IR přísvit s dosahem 12m, úhel záběru 120°, rozlišení 420TV, AGC, BLC, krytí IP66, napájení 12VDC, rozměry 82 × 62 × 61mm, váha 250g. Podle objednávký je kamera určená pro instalaci na levou a nebo pravou stranu dopravního prostředku.
HK-SFP-1.25G-20-1310
SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber
DCT2 868MHz Min.mag.kontakt
Miniaturní magnetický kontakt bezdrátový, kompatibilní s ústřednou Magellan MG-5050,6060,6160,6130 a s bezdrátovým rozšířením . Toto zařízení pracuje na frekvenc 868 MHz.
IPC-HDW1431SP-0280B
Dahua IPC-HDW1431SP-0280B 4 Mpx dome IP kamera
DS-3E0105P-E/M(B)
switch 4x 100TX PoE + 1x 100TX uplink, 35W, Super PoE
DS-KAB21-H
Stojánek na stůl pro IP monitory Hikvision
GPS antena SMA-A
Aktivní GPS anténa s 3m kabelem, SMA-A konektorem a magnetem. Je vhodná pro všechny GPS jednotky které mají SMA konektor.
PCAM49A 4v1 fix. 3.6mm
Full HD AHD CCTV kompaktní kamera s MP 3.6mm objektivem, 6ks Array IR LED 850nm s dosahem až 20m, 1/2.9" SONY 2.1MP CMOS Sensor, rozlišení 1920x1080@25/30fps, citlivost 0.01Lux při F1.2, Sens-UP 1-8x, D-WDR, AGC/BLC/HLC, 2D/3D DNR, odstup S/N max. 58dB, PAL/NTSC, OSD s ovládáním po kabelu UTC, Defog, Motion, Privacy Mask, Mirror, ACE, Digital Zoom, BNC video výstup přepínatelný AHD1080p/HDCVI/HDTVI & CVBS 960H, napájení 12VDC, odběr 12VDC/300mA, rozměry 276 x 83 x 81mm, krytí IP66, provozní teplota -20℃ až +60℃, 10%-90%RH, váha 0.9kg.
VPB104PRO Pair
Sada převodníku AHD,CVI,TURBO HD, TVI,CVBS pro přenos po TWIST páru, podpora nestíněného UTP vedení, s UTP kabelem CAT5e přenos obrazu v rozlišení 720p na 600m a 1080p na vzdálenost 300m. Jednoduché zapojení, spolehlivost s pasivním provozem bez napájení.
K37 Bezdratová klávesnice
Ikonová bezdrátová LCD klávesnice, kompatibilní s MG5050/5000/MG6250 a řadou ústředen Spectra SP5500/6000/7000 V3.00 a vyšší, zobrazení 32 zón a 2 podsystémů, podpora systému StayD.
DS-1H05-R
AKTIVNÍ 1 kanálový přijímač IP VIDEA z koax. kabelu
EM500-PT100-868M PN:T800
LoRaWAN® průmyslový senzor EM500-PT100-868M PN:T800 Snímač teploty -50°C ~ 800°C, 19000 mAh Li-SOCL2, NFC, IP66, kabel 1.5m
SYSA2PRO PCB
SYSA2PRO PCB přístupová ústředna pro 4 dveře