> Domácí automatizace > SONOF eWeLink cloud platforma

Ceny jsou zobrazovány uživatelům 

přihlášeným k ověřenému účtu.

Noví zákaznící se mohou registrovat zde.

SONOF eWeLink cloud platforma

Ostatní zaujalo
  • XVR5216AN-4KL-16P pentabridní videorekordér
    XVR5216AN-4KL-16P pentabridní videorekordér
    Dahua XVR5216AN-4KL-16P pentabridní videorekordér
     
  • IPC-HDW1431SP-0280B
    IPC-HDW1431SP-0280B
    Dahua IPC-HDW1431SP-0280B 4 Mpx dome IP kamera
     
  • SYSWB85 IP RFID/PIN SYSDO
    SYSWB85 IP RFID/PIN SYSDO
    Přístupová TCP/IP čtečka pro řízení přístupu a evidenci vstupu pro jedny dveře /při dopl
      4 450.00 Kč vč. DPH 5 384.50 Kč
     
  • HK-SFP-1.25G-20-1310
    HK-SFP-1.25G-20-1310
    SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber
     
  • DS-1H05-R
    DS-1H05-R
    AKTIVNÍ 1 kanálový přijímač IP VIDEA z koax. kabelu
     
  • K37 Bezdratová klávesnice
    K37 Bezdratová klávesnice
    Ikonová bezdrátová LCD klávesnice, kompatibilní s MG5050/5000/MG6250 a řadou ústředen Spectr
     
  • SYSA2PRO PCB
    SYSA2PRO PCB
    SYSA2PRO PCB přístupová ústředna pro 4 dveře
      5 500.00 Kč vč. DPH 6 655.00 Kč
     
  • DCT2 868MHz Min.mag.kontakt
    DCT2 868MHz Min.mag.kontakt
    Miniaturní magnetický kontakt bezdrátový, kompatibilní s ústřednou Magellan MG-5050,6060,6160
     
  • HD401
    HD401
    FULL HD 1080p kvadrátor/přepínač, 4x HDMI vstupy a jeden výstup , IR DO, podpora rozlišení 10
     
  • DS-3E0105P-E/M(B)
    DS-3E0105P-E/M(B)
    switch 4x 100TX PoE + 1x 100TX uplink, 35W, Super PoE
     
  • PCAM49A 4v1 fix. 3.6mm
    PCAM49A 4v1 fix. 3.6mm
    Full HD AHD CCTV kompaktní kamera s MP 3.6mm objektivem, 6ks Array IR LED 850nm s dosahem až 20m,
    Vyřazeno z prodeje
     
  • VISION 525DM
    VISION 525DM
    Duální mikrovlnný a PIR detektor s antimaskingem. Toto čidlo je navrženo pro prostory se zvýš
     
  • VPB104PRO Pair
    VPB104PRO Pair
    Sada převodníku AHD,CVI,TURBO HD, TVI,CVBS pro přenos po TWIST páru, podpora nestíněného UTP
     
 
XVR5216AN-4KL-16P pentabridní videorekordér
Dahua XVR5216AN-4KL-16P pentabridní videorekordér
IPC-HDW1431SP-0280B
Dahua IPC-HDW1431SP-0280B 4 Mpx dome IP kamera
SYSWB85 IP RFID/PIN SYSDO
Přístupová TCP/IP čtečka pro řízení přístupu a evidenci vstupu pro jedny dveře /při doplnění externí čtečky obousměrně/. Čtečka má Wigand vstup pro připojení RFID čtečky, odchodové tlačítko, vstup pro monitoring dveří, jeden poplachový vstup a jedno NO/NC relé pro ovládání zámku a RS485.
HK-SFP-1.25G-20-1310
SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber
DS-1H05-R
AKTIVNÍ 1 kanálový přijímač IP VIDEA z koax. kabelu
K37 Bezdratová klávesnice
Ikonová bezdrátová LCD klávesnice, kompatibilní s MG5050/5000/MG6250 a řadou ústředen Spectra SP5500/6000/7000 V3.00 a vyšší, zobrazení 32 zón a 2 podsystémů, podpora systému StayD.
SYSA2PRO PCB
SYSA2PRO PCB přístupová ústředna pro 4 dveře
DCT2 868MHz Min.mag.kontakt
Miniaturní magnetický kontakt bezdrátový, kompatibilní s ústřednou Magellan MG-5050,6060,6160,6130 a s bezdrátovým rozšířením . Toto zařízení pracuje na frekvenc 868 MHz.
HD401
FULL HD 1080p kvadrátor/přepínač, 4x HDMI vstupy a jeden výstup , IR DO, podpora rozlišení 1080P,720P,1080i,1024X768,1360X768, zvuk PCM2 HDMI, napájení 12VDC/2A.
DS-3E0105P-E/M(B)
switch 4x 100TX PoE + 1x 100TX uplink, 35W, Super PoE
PCAM49A 4v1 fix. 3.6mm
Full HD AHD CCTV kompaktní kamera s MP 3.6mm objektivem, 6ks Array IR LED 850nm s dosahem až 20m, 1/2.9" SONY 2.1MP CMOS Sensor, rozlišení 1920x1080@25/30fps, citlivost 0.01Lux při F1.2, Sens-UP 1-8x, D-WDR, AGC/BLC/HLC, 2D/3D DNR, odstup S/N max. 58dB, PAL/NTSC, OSD s ovládáním po kabelu UTC, Defog, Motion, Privacy Mask, Mirror, ACE, Digital Zoom, BNC video výstup přepínatelný AHD1080p/HDCVI/HDTVI & CVBS 960H, napájení 12VDC, odběr 12VDC/300mA, rozměry 276 x 83 x 81mm, krytí IP66, provozní teplota -20℃ až +60℃, 10%-90%RH, váha 0.9kg.
VISION 525DM
Duální mikrovlnný a PIR detektor s antimaskingem. Toto čidlo je navrženo pro prostory se zvýšeným rizikem falešných poplachů. Díky kombinaci detekčních technologií je eliminován falešný poplach.
VPB104PRO Pair
Sada převodníku AHD,CVI,TURBO HD, TVI,CVBS pro přenos po TWIST páru, podpora nestíněného UTP vedení, s UTP kabelem CAT5e přenos obrazu v rozlišení 720p na 600m a 1080p na vzdálenost 300m. Jednoduché zapojení, spolehlivost s pasivním provozem bez napájení.