> Automobilová elektronika

Ceny jsou zobrazovány uživatelům 

přihlášeným k ověřenému účtu.

Noví zákaznící se mohou registrovat zde.

Automobilová elektronika

Nenechávejte nic náhodě - chraňte aktivně i Váš automobil. V nabídce Auto Elektro pořídíte kamery do vozidla se záznamem ve full HD, příslušenství pro parkovací sady, GPS jednotky i autokosmetiku a prostředky pro péči o auto-moto.
Ostatní zaujalo
  • BK-PATCH-16V
    BK-PATCH-16V
    Přepěťová ochrana 16x koax-video s panelem 19" PATCH-1U, dvoustupňové provedení, galvani
     
  • AWZ510 relé 1x2A/30V
    AWZ510 relé 1x2A/30V
    Relé 1x 2A/30V DC (max.) C/NC/NO, pojistka F 2A, optická signalizace 1x LED, řídicí napětí 10
     
  • Ajax ReX black 8075
    Ajax ReX black 8075
    Opakovač signálu s vestavěným záložním akumulátorem - bílý. Ajax ReX rozšiřuje dosah rá
     
  • BX-1000-60-W5-L
    BX-1000-60-W5-L
    Small Form-factor Pluggable transceivery,1000BaseBX (2G), Tx1550nm/Rx1310nm, MM/SM univerzální, WD
     
  • Eda - uživatel/měsíc
    Eda - uživatel/měsíc
    Eda je moderní tiketovací systém, který vám poskytne ucelený dohled nad řešením všech úko
     
  • IPC-HDBW2231E-S-0280B-S2
    IPC-HDBW2231E-S-0280B-S2
    Exteriérová Day/Night IP kamera značky Dahua s Full HD rozlišením a funkcí Starlight. Díky in
     
  • Indoor Touch External power supply
    Indoor Touch External power supply
    2N Indoor Touch - externí napájecí zdroj, DC 12V/2A, podomítkový
     
  • DS-7616NXI-I2/S(C)
    DS-7616NXI-I2/S(C)
    16 kanálový Acusense NVR s rozpoznáním obličeje; 2xHDD
     
  • MS-C8162-FPA 8MP/30fps NDAA ZOOM 2.7~13.5mm, PRO AI
    MS-C8162-FPA 8MP/30fps NDAA ZOOM 2.7~13.5mm, PRO AI
    4K 8MP NDAA AI kamera s video analýzou nové generace, rozlišení 3840x2160/30fps, Audio vstup, A
     
  • MS-S0416-GF
    MS-S0416-GF
    PoE Switch 16X10/100Mbps PoE ports (RJ45) +2X1000Mbps uplink +2X1000Mbps SFP port, PoE IEEE 802.3af,
     
  • Smartone C USB
    Smartone C USB
    Universální USB konfigurační kabel GPS satelitní jednotky Smartone C
     
  • SYSF203TP SYSDO
    SYSF203TP SYSDO
    SYSF203TP Biometrická čtečka i pro karty EMmarine 125kHz, Wiegand 34/26bit.
      9 900.00 Kč vč. DPH 11 979.00 Kč
     
  • MS-S0216-GL
    MS-S0216-GL
    PoE Switch 16xPoE + 2x1000Mbps GIGA UPLINK, PoE IEEE 802.3af, 48VDC/30W port, zvýšený dosah až 2
     
  • MD-24-07 wireless system
    MD-24-07 wireless system
    Analogový bezdrátový přenos videa v pásmu 2,4GHz, dosah max 100m, napájení 12VDC.
     
  • MS-S0424-GF
    MS-S0424-GF
    PoE Switch 24X10/100Mbps PoE ports (RJ45) +2X1000Mbps uplink +2X1000Mbps SFP port, PoE IEEE 802.3af,
     
 
BK-PATCH-16V
Přepěťová ochrana 16x koax-video s panelem 19" PATCH-1U, dvoustupňové provedení, galvanicky izolovaná svorka PE, instalace do 19" stojanu
AWZ510 relé 1x2A/30V
Relé 1x 2A/30V DC (max.) C/NC/NO, pojistka F 2A, optická signalizace 1x LED, řídicí napětí 10÷16V DC/ 10÷13V AC
Ajax ReX black 8075
Opakovač signálu s vestavěným záložním akumulátorem - bílý. Ajax ReX rozšiřuje dosah rádiového signálu zabezpečovacího systému Ajax až na dvojnásobek - vybrané detektory a zařízení komunikují s rozšiřovačem, který přijaté informace dále distribuuje do Hubu a naopak. Díky tomu je možné spolehlivě zabezpečit například několikapodlažní budovy a další rozsáhlejší objekty.
BX-1000-60-W5-L
Small Form-factor Pluggable transceivery,1000BaseBX (2G), Tx1550nm/Rx1310nm, MM/SM univerzální, WDM (obousměrná komunikace po jednom vláknu), rozsah pracovních teplot od -40 do +70 °C, -, 3.3VDC, optický konektor SC/PC
Eda - uživatel/měsíc
Eda je moderní tiketovací systém, který vám poskytne ucelený dohled nad řešením všech úkolů a projektů, které ve vaší firmě probíhají.
IPC-HDBW2231E-S-0280B-S2
Exteriérová Day/Night IP kamera značky Dahua s Full HD rozlišením a funkcí Starlight. Díky integrovanému Smart IR LED přísvitu efektivnímu až do vzdálenosti 30 metrů a sadě funkcí WDR, 3DNR, BLC, HLC, AWB a AGC je kamera připravena na provoz v náročných světelných podmínkách. Spektrum praktického využití rozšiřuje podpora kodeků H.264B, H.265. Zařízení umožňuje PoE napájení a splňuje požadavky ONVIF kompatibility.
Indoor Touch External power supply
2N Indoor Touch - externí napájecí zdroj, DC 12V/2A, podomítkový
DS-7616NXI-I2/S(C)
16 kanálový Acusense NVR s rozpoznáním obličeje; 2xHDD
MS-C8162-FPA 8MP/30fps NDAA ZOOM 2.7~13.5mm, PRO AI
4K 8MP NDAA AI kamera s video analýzou nové generace, rozlišení 3840x2160/30fps, Audio vstup, Alarm vstup/výstup, SMART IR 3G přísvit 60m, motorový 5xZOOM VF 2.7-13.5mm objektiv, Day/Night (ICR), podpora VoIP/SIP, komprese H.265+/H.265/H.264+/H.264, Super WDR 120dB, citlivost 0.01lux/F1.2, časosběrná funkce, AI a VCA v ceně, PoE, podpora Micro SD/SDHC, krytí IP67, antivandal K10, montážní box s I/O terminálem.
MS-S0416-GF
PoE Switch 16X10/100Mbps PoE ports (RJ45) +2X1000Mbps uplink +2X1000Mbps SFP port, PoE IEEE 802.3af, 48VDC/30W port, zvýšený dosah až 250m, přepěťová ochrana 14KV, automatická PoE detekce, protokoly IEEE802.3 10Base-T / IEEE802.3i 10Base-T / IEEE802.3u / 100Base-TX / IEEE802.3ab / 1000Base-T / IEEE802.3z 1000Base-T / IEEE802.3x, rozměry 440 x 225 x 44mm.
Smartone C USB
Universální USB konfigurační kabel GPS satelitní jednotky Smartone C
SYSF203TP SYSDO
SYSF203TP Biometrická čtečka i pro karty EMmarine 125kHz, Wiegand 34/26bit.
MS-S0216-GL
PoE Switch 16xPoE + 2x1000Mbps GIGA UPLINK, PoE IEEE 802.3af, 48VDC/30W port, zvýšený dosah až 250m, přepěťová ochrana 14KV, automatická PoE detekce, protokoly IEEE802.3 10Base-T / IEEE802.3i 10Base-T / IEEE802.3u / 100Base-TX / IEEE802.3ab / 1000Base-T / IEEE802.3x, rozměry 270 x 181 x 44mm.
MD-24-07 wireless system
Analogový bezdrátový přenos videa v pásmu 2,4GHz, dosah max 100m, napájení 12VDC.
MS-S0424-GF
PoE Switch 24X10/100Mbps PoE ports (RJ45) +2X1000Mbps uplink +2X1000Mbps SFP port, PoE IEEE 802.3af, 48VDC/30W port, zvýšený dosah až 250m, přepěťová ochrana 14KV, automatická PoE detekce, protokoly IEEE802.3 10Base-T / IEEE802.3i 10Base-T / IEEE802.3u / 100Base-TX / IEEE802.3ab / 1000Base-T / IEEE802.3z 1000Base-T / IEEE802.3x, rozměry 440 x 225 x 44mm.