> Archiv > CCTV archiv > 2G-2.7.1.0.F-BOX

2G-2.7.1.0.F-BOX

image508143
image508143
Stručné informace:
průmyslový switch pro kruhovou topologii (2x2G-FO+7x200M-FO+1xGE+2xDI+1xDO), instalace do 10" rozvaděče, MM/SM univerzální, programovatelné DI, programovatelný relé OUT, RS485 port, redundantní vstup napájení, přepěťové ochrany, provozní teplota –40…+70°C, Instalace do 10" stojanu, 12VDC/24VDC/48VDC/12VAC/24VAC/56VDC, optický konektor SC/PC
Objednávací kód:1-862-226
Interní kód:E000-5263
  
Dostupnost:
není skladem
Pro zobrazení ceny se přihlaste nebo zaregistrujte.
Počet kusů:
Přidat do košíku

LAN-RING průmyslový switch

průmyslový switch pro kruhovou topologii (2x2G-FO+7x200M-FO+1xGE+2xDI+1xDO), instalace do 10" rozvaděče, MM/SM univerzální, programovatelné DI, programovatelný relé OUT, RS485 port, redundantní vstup napájení, přepěťové ochrany, provozní teplota –40…+70°C, Instalace do 10" stojanu, 12VDC/24VDC/48VDC/12VAC/24VAC/56VDC, optický konektor SC/PC

Výhody:

  • Kruhová topologie LAN-RING
  • MM/SM univerzální
  • 7x optické porty 200M
  • 2x optické porty 2G
  • 1x gigabit ethernet
  • 2x digitální vstup s podporou vyvážených smyček
  • 1x programovatelné relé
  • 1xRS485 - seznam otestovaných systémů
  • 2 vstupy napájení
  • Podpora logování na SD kartu
  • Umístění do 10" rozvaděče
  • Provozní teplota – 40°C do +70°C
  • VLAN, 802.1p/q, QoS
  • 8x IP Watchdog
  • Podpora IGMP
  • Podpora SNMP, SMTP, SNTP
  • Event management
  • Podpora ovládání kamer přes HTTP/CGI příkazy (Axis, Panasonic, Riva, Samsung, Sony, Vivotek...)
průmyslový switch pro kruhovou topologii s 2x SFP slot, 3x FE PoE port, 2x DI s podporou vyvážených smyček, 1x programovatelné NO/NC RELÉ výstup, 2x RS485...
Managed průmyslový switch: 2x COMBO port (SFP/RJ45), 8x SFP slot 100BASE-X, 2x RS485 / 1x RS422, 2x digitální vstup s podporou vyvážených smyček, 2 vstup...
průmyslový switch pro kruhovou topologii s 2x SFP slot, 2x FE PoE port s 1kA přepěťovou ochranou, 2x DI s podporou vyvážených smyček, 1x programovatelné NO/NC REL...
průmyslový switch pro kruhovou topologii s 2x SFP slot, 2x FE PoE++ (60W) port s 1kA přepěťovou ochranou, 2x DI s podporou vyvážených smyček, 1x progr...
Digitální optopřevodník: TDW=>RDW video + RS485/422 a zároveň TDWRDW video + 1x kontakt a zároveň TDW
Průmyslový switch pro kruhovou topologii s 2x SFP slot, 3x GE port, 2x DI s podporou vyvážených smyček, 1x programovatelné NO/NC RELÉ výstup, 2x RS485...