> GPS sledování

Ceny jsou zobrazovány uživatelům 

přihlášeným k ověřenému účtu.

Noví zákaznící se mohou registrovat zde.

GPS sledování

Elektronická kniha jízd AutoGPS slouží nejen ke sledování osobních a nákladních automobilů, ale také s ní lze monitorovat stavební a zemědělské stroje, těžkou techniku, závodní stroje či lodě. Vzhledem k široké nabídce podporovaných zařízení je AutoGPS využitelné i při sledování osob (dětí, seniorů). Velkou pozornost věnujeme monitorování transportů a zásilek cenného zboží, pro které vyvíjíme a neustále zlepšujeme i vlastní hardware.
Ostatní zaujalo
  • DS-1281ZJ-M
    DS-1281ZJ-M
    zkosená montážní patice pro kamery
     
  • EXHC003G
    EXHC003G
    Speciální kryt pro termální kamery do výbušného prostředí, 114mm germaniové sklo, certifik
     
  • rozšíření licence docházky číslo: 007867. 25 na 50 zaměstnanců.
    rozšíření licence docházky číslo: 007867. 25 na 50 zaměstnanců.
    rozšíření licence docházky číslo: 007867.Jde o rozšíření z 25 na 50 zaměstnanců.
     
  • LH19 Lynx Pro
    LH19 Lynx Pro
    Termovizní monokulár Lynx PRO LH19
     
  • BX-1000-20-W4
    BX-1000-20-W4
    Small Form-factor Pluggable transceivery,1000BaseBX (2G), Tx1310nm/Rx1550nm, MM/SM univerzální, WD
     
  • MDCCD-883 rear view CCDcamera
    MDCCD-883 rear view CCDcamera
    Antivandal venkovní 1/3 CCD kamera s objektivem 2,8mm, IR přísvit s dosahem 12m, úhel záběru 1
      1 417.40 Kč vč. DPH 1 715.05 Kč
     
  • NGP-SPY91/v.20R
    NGP-SPY91/v.20R
    Modul k připojení ústředen EPS řady FP1216/2000 na objektové zařízení PCO Radom.
     
  • LAN-EXT-BOX-NPD
    LAN-EXT-BOX-NPD
    extender sítě LAN a PoE, vhodný pro prodloužení LAN a PoE o 100m. V případě použití 2 kusŠ
     
  • DS-2CE16H8T-IT3F(3.6mm)
    DS-2CE16H8T-IT3F(3.6mm)
    5MPix HDTVI Bullet kamera; IR 60m, 4v1, IP67, WDR 130dB
     
  • BX-1000-60-W5-L
    BX-1000-60-W5-L
    Small Form-factor Pluggable transceivery,1000BaseBX (2G), Tx1550nm/Rx1310nm, MM/SM univerzální, WD
     
 
DS-1281ZJ-M
zkosená montážní patice pro kamery
EXHC003G
Speciální kryt pro termální kamery do výbušného prostředí, 114mm germaniové sklo, certifikát ATEX II 2 GD Eexd IIC T6 T85°C IP65, GOST-R 1ExdIICT6 и DIP A21 TА T6, vyhřívání 24VAC, speciální nátěr pro teplotu -40°C. Kryt je bez sluneční clony.
rozšíření licence docházky číslo: 007867. 25 na 50 zaměstnanců.
rozšíření licence docházky číslo: 007867.Jde o rozšíření z 25 na 50 zaměstnanců.
LH19 Lynx Pro
Termovizní monokulár Lynx PRO LH19
BX-1000-20-W4
Small Form-factor Pluggable transceivery,1000BaseBX (2G), Tx1310nm/Rx1550nm, MM/SM univerzální, WDM (obousměrná komunikace po jednom vláknu), rozsah pracovních teplot od -40 do +70 °C, -, 3.3VDC, optický konektor SC/PC
MDCCD-883 rear view CCDcamera
Antivandal venkovní 1/3 CCD kamera s objektivem 2,8mm, IR přísvit s dosahem 12m, úhel záběru 120°, rozlišení 420TV, AGC, BLC, krytí IP66, napájení 12VDC, rozměry 127 × 85 × 76mm, váha 300g.
NGP-SPY91/v.20R
Modul k připojení ústředen EPS řady FP1216/2000 na objektové zařízení PCO Radom.
LAN-EXT-BOX-NPD
extender sítě LAN a PoE, vhodný pro prodloužení LAN a PoE o 100m. V případě použití 2 kusů prodlouží LAN a PoE až na 300m. V celé délce přenosu zaručuje propustnost 100Mbps v režimu full duplex. Po připojení switche / injektoru s podporou PoE dle norem IEEE 802.3af nebo IEEE 802.3at extender počká na moment, kdy je detekováno a klasifikováno koncové PoE PD zařízení (kamera, čidlo). Poté se zapne a začne propouštět data., instalace na rovný podklad nebo DIN35, 24VDC/48VDC/24VAC/PoE (PoE+)
DS-2CE16H8T-IT3F(3.6mm)
5MPix HDTVI Bullet kamera; IR 60m, 4v1, IP67, WDR 130dB
BX-1000-60-W5-L
Small Form-factor Pluggable transceivery,1000BaseBX (2G), Tx1550nm/Rx1310nm, MM/SM univerzální, WDM (obousměrná komunikace po jednom vláknu), rozsah pracovních teplot od -40 do +70 °C, -, 3.3VDC, optický konektor SC/PC